بخش "سایت" کرونا هوشمند


راهنمایی


ورود 👈👈ثبت سفارش 👈👈 تحویل سایت

👁👁👁 تنها با انجام سه مرحله بعد از ثبت نام در کل جهان دیده شوید 👁👁👁
جهت سفارش طراحی سایت از بخش سفارش سایت بعد از ثبت نام و ورود، فرم مربوطه را تکمیل نمایید، محاسبه قیمت را انتخاب کرده و جهت تکمیل مراحل ثبت سفارش دکمه ثبت سفارش را کلیک نمایید.

* بهترین ها را از کرونا هوشمند دریافت نمایید *
* در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید *
*فروش و پشتیبانی 0 تا 100 خدمات ما به صورت آنلاین، 24ساعته در خدمت شما عزیز دل می باشد* *

ثبت نام / ورود

معرفی

بخش "سایت" کرونا هوشمند جهت ارائه خدمت طراحی سایت به شما بزرگوارن می باشد.

امید است که بتوانیم این بزرگواری شما را در انتخاب سایت ما از بین دیگر سایت ها در زمینه طراحی ، و سفارش طراحی، برنامه نویسی، سئو و همچنین
در آینده نزدیک تعمیر و ارتقاء سایت های شما { بطور کاملا اختصاصی و با دیدگاهی متمایز از سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات سایت } به نحوی شایسته جبران نماییم.


بزن بریم

جهت تماس با مدیریت می توانید با شماره تماس :02177914528 و 09388754854 تماس حاصل نمایید.


قالب ها

باتشکر فرواوان از حسن انتخاب تان
شما بزرگواران می توانید از قالب های آماده کرونا هوشمند جهت طراحی سایتتان انتخاب و سفارش دهید.

طراحی سایت کرونا هوشمند

RT-Theme 19

آر تی۱۹ یک پوسته قدرتمند و با ابزارهای گوناگون می باشد با توجه به امکانات پروژه ها و ویترین محصولات شما می توانید از این تم برای ساخت وب سایت های تجاری ، سازمانی، و همچنین تولید سایت های خدماتی مانند شرکت های تور، هتل و املاک استفاده کنید.


طراحی سایت کرونا هوشمند

KLEO

پوسته KLEO امکان ساخت یک سایت شخصی رویایی را به شما می دهد! شما می توانید یک سایت در زمینه خاطرات، دلنوشته، نمونه کار، داستان های عاشقانه و … راه اندازی کنید. همچنین KLEO یک پوسته حرفه ای و مناسب برای زمینه های شرکتی، سایت های طراحی، سایت های عضویتی، شبکه های موبایل و اینترنت می باشد.

طراحی سایت کرونا هوشمند

KuteShop

قالب سایت فروشگاهی چند منظوره کات شاپ html شده ی قالب html5 با کد نویسی تمیز و فوق العاده با آخرین تکنولوژی کد نویسی سئو طراحی شده است این قالب واکنشگرا شده و با کلیه مرورگرها سنخیت کامل دارد. برای یک سایت مجله، وبلاگ نویسی، فروشگاهی با امکانات فراوان طراحی شده است.

طراحی سایت کرونا هوشمند

BeTheme

قالب وردپرس be یکی از برترین قالب های کرونا هوشمند هست که با بیش از ۲۳ نوع طراحی می تواند نیاز های شما را برطرف کند. این قالب برای انواع وبسایت ها با هر موضوعی قابل استفاده است. وبسایت های خبری ، مجله ای ، فروشگاهی ، شرکتی ، مشاور املاک ، ورزشی ، مدارس ، دانشگاهی ، هاستینگ و هر نوع وبسایتی که فکرش را کنید.

کرونا هوشمند اسمارت کرونا